Ik-Wij individueel

De individuele trainingen hebben een oplossingsgerichte insteek. We werken samen vanuit wat het kind al wél goed lukt. Vanuit deze insteek, buigen we het probleem om naar een oplossing die gezocht moet worden. Hier maken we een actieplan op. We bepalen samen een vaardigheid die nog eigen gemaakt moet worden en maken samen een plan hoe we deze vaardigheid gaan leren. We doen spelletjes om volle hoofden leeg te maken en leren helpende gedachtes te formuleren. Het doel is om je eigen kracht te zien, zodat je weer trots op jezelf kunt zijn.

Als uw kind onzeker is en twijfelt aan eigen kunnen. Of de lat voor zichzelf erg hoog heeft liggen kijkt Femke samen met uw kind je wat er allemaal wél goed gaat en hoe het beter kan worden. Is uw kind dyslectisch en daardoor onzeker? Kan uw kind ’s nachts niet slapen omdat het ligt te piekeren? Samen met Femke kan bekeken worden hoe het allemaal makkelijker kan worden en wat men wél kan doen zodat het minder erg wordt. Een probleem hoeft niet langer zo belangrijk te zijn: alle kinderen hebben veel mogelijkheden om ze op te lossen. Dit is gebaseerd op de oplossingsgerichte methode van Ben Furman. De vaardigheden die kinderen al bezitten worden ingezet om naar oplossingen toe te werken.

Vragen of meer informatie nodig?